Baza monet Przegląd 19 Aktywów kryptograficznych na potrzeby notowań, w tym zawiniętych bitcoin i Paxos Gold

Crypto Exchange Coinbase powiedział piątek, że jest przeglądanie 19 kryptocurrencies do ewentualnego notowania.

Te nowe aktywa są: Ampleforth, Band Protocol, Balancer, Blockstack, Curve, Fetch.ai, Flexacoin, Helium, Hedera Hashgraph, Kava, Melon, Ocean Protocol, Paxos Gold, Prawa Rezerwowe, tBTC, The Graph, Theta, Uma, i Wrapped Bitcoin (WBTC).

Coinbase powiedział, że proces przeglądu obejmuje “istotny przegląd techniczny i zgodności i może podlegać zatwierdzeniu przez organy regulacyjne w niektórych jurysdykcjach“. Nie ma gwarancji, że analizowane aktywa kryptograficzne wejdą na giełdę automatycznie.

“Naszym celem jest zaoferowanie wsparcia dla wszystkich aktywów, które spełniają nasze standardy techniczne i są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa” – powiedziała giełda amerykańska w swoim wpisie na blogu.

“Zgodnie z naszym procesem wprowadzania na giełdę będziemy dodawać nowe aktywa w poszczególnych jurysdykcjach, z zastrzeżeniem stosownych przeglądów i zezwoleń. Pominięcie aktywów w tej publikacji nie dyskwalifikuje żadnego z tych aktywów z aktywnego przeglądu i potencjalnego wprowadzenia na giełdę” – dodał.

Coinbase, która może pochwalić się ponad 35 milionami użytkowników na całym świecie, wskazała, że będzie nadal oceniać więcej aktywów cyfrowych, a z czasem spodziewa się wspierać “co najmniej 90% łącznego limitu rynkowego wszystkich aktywów cyfrowych w obiegu”.

In June, the exchange revealed that it was exploring the addition of 18 crypto assets, including Comp, Aave, Aragon, and Bancor.

Aktywa, które ostatecznie trafiają do obrotu w Coinbase, mają tendencję do gwałtownego wzrostu ich cen – jak to miało miejsce w przypadku MKR Makerdao w maju czy Comp Comp w czerwcu – ale relacja ta, znana jako “Efekt Bazy Monet”, nie zawsze jest liniowa. Comp wzrósł aż o 300% w okresie poprzedzającym i następującym po wprowadzeniu na giełdę Coinbase.

W momencie pisania, większość aktywów, które Coinbase ogłosił do recenzji idą w górę. Dla przykładu, Melon wzrósł o ponad 26%, Flexacoin o 4,5%, a prawa do rezerw 2,4%, według danych z market.Bitcoin.com.